+ תגובה לנושא
תוצאות 1 עד 5 מ 5

נושא: יש בריכה עירונית בנס ציונה

יש בריכה עירונית בנס ציונה

‏בשבוע שעבר נחנך בנס ציונה מרכז הספורט נס גלים, וכעת יש סוף סוף בעיר בריכה עירונית. העיר-ערים מאת אלעד חיימוביץ.
    ביום רביעי בשבוע שעבר נחנך מרכז הספורט נס גלים בשכונת שמורת מליבו בנס ציונה. לטקס הגיעו עשרות מוזמנים, בהם ראש העיר יוסי שבו, חברי מועצת העיר, הקבלנים והאדריכלים שעסקו בבניית מרכז הספורט וראשי ארגונים המתנדבים בעיר. הטקס, בהנחייתו של מנהל מחלקת הספורט אריק ז'מייטיס, החל בקביעת מזוזה על ידי ראש העיר יוסי שבו, שמיד אחר כך פשט את בגדיו וזינק לבריכה כשבגד ים לגופו.
    ‏למחרת, ביום חמישי, נפתח מרכז הספורט לקהל הרחב ומאות מתושבי העיר הגיעו ליהנות מהבריכה העירונית הראשונה בתולדות העיר. מחזיקי תעודת תושב נס ציונה יזכו להנחה משמעותית ברכישת כרטיסי כניסה, 25 ‏שקל ביום חול ו- 30 ‏שקל בשישי ושבת.
    ‏מרכז הספורט משתרע על שטח של כ- 18 דונם והוא כולל בריכה עירונית בגודל 450 ‏מ"ר, בריכת פעוטות בגודל 12 ‏מ"ר, מבנה מרכזי בגודל של כ- 400 ‏מ"ר שיכלול מקלחות, מזנון, משרדים, חדר אחות, חדר מציל ומגרש חניה. כמו כן, במקום יש ארבעה דונמים של מדשאות, שני מתחמי משחק הכוללים מתקני כושר למבוגרים ומתקני משחק לפעוטות, עצי נוי עם נוף רחב וצל ועוד.
    ‏את מרכז הספורט נס גלים ינהל גלעד זייתון, שבעבר שימש מנהל ברשת מועדוני הולמס פלייס. המרכז יופעל באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח נס ציונה בע"מ.

Senior Member
    ערכים בבלוג
    1
    יופי.כל כך הרבה פרטים הבאתה לנו ,מיכאל שזה מחמם/מצנן את הלב. נקווה שלא לטבוע בים הפרטים הגדוש לעייפה. אני שואל,סתם,מישהו בדק מה מצב המים וכמה פלואוריד מחליא יש בברכה שאפילו ראש העיר שלנו נפל בה על הראש והוא משקשק בה בחיוך ענק?
    בברכה
    זאב שפיר
    מנהל פורום נס ציונה

לא רשום
    אורח

בדיקות מים של משרד הבריאות

שפיר, כל בריכה עירונית בארץ כולל ברשויות ובתי מלון וכו', עוברת בדיקת מים מדי חודש ואפילו פחות. מכאן שהייתי צריך להיות חולני סופני לפי דבריך כי מזה עשרות שנים אני מתרחץ בבריכות ציבוריות ובתי מלון. ו... אם היית מנהל החברה היית פועל אחרת, ללא הפלואור הנ"ל? בניגוד לתקנות משרד ממשלתי? שנים שאתה מתריע ולא שמעתי שמישהו התלונן על נזק כלשהו ממי בריכה. ביי

Senior Member
    ערכים בבלוג
    1
    נו טופ.זה שלא שמעת על חולים סופניים זו זכות גדולה ואני תוהה איפה אתה חי.למשל בעיר ת"א מתים בכל שנה,לפי הערכה,כ-1500 בני אדם כתוצאה מזיהום האוויר בלבד!האם זה לא מצב מחליא וממית?!כך גם לעניין הפלואוריד,מיליונים של בני אדם מתו בסתר מגורם זה בלי שמישהו יכל להצביע על הגורם הזה כגורם הממית.מן הסתם ,בעלי עניין חזקים במיוחד (ממשלות,עיריות וגופים תעשייתיים גדולים),מעוניינים למנוע מחקרים ובמיוחד את פירסומם(מניעים כלכליים,יוקרה ובמיוחד פחד עצום מתביעות לפיצויים ). יש אלפי מחקרים המוכיחים את פגיעותו הנוראה של הפלואוריד ואת נזקיו הבילתי הפיכים.הנזק ,הוא איטי ומחלחל לאורך שנים ולפתע יש מי שמופתע לדעת ש"פרצה" המחלה ו"לפתע" חלה.אז זהו,זה לא בא בהפתעה,זו חשיפה ארוכה וממושכת לגורם המחליא (והממית) שמושם במינון נמוך וההצטברות שלו לאורך השנים(לפעמים עשרות שנים) היא שגורמת "לפתע" למחלה החמורה "לצוץ".אין כאן שום הפתעות:כאשר יש חשיפה לאורך שנים ,ברבות הימים,עם היחלשות המערכת החיסונית והמערכות האחרות בכלל בגוף האדם,המחלה פורצת,אחרי שאין כבר בכוחו של הגוף לסלק את הרעל והוא כורע תחתיו.
    יש עקרון מאוד ידוע בתחום הזה והוא קרוי בשום "עקרון הזהירות המונעת" שקובע שאם יש חשד לרעילות מסוכנת נמנעים מחשיפה למרכיב הרעיל.זהו.האמת,שיש המון המון חומר בנושא(די לקרא את הספר "הונאת הפלואורי" שיצא בהוצאת 'פוקוס' (שיזמתי את פירסומו והיתה לי הזכות גם לכתוב חלק ממנו יחד עם אחרים) וצר המקום והזמן מלציין את כולו. אני מאחל לך רק בריאות.
    נערך לאחרונה על ידי זאב שפיר; 08-26-2012 בשעה 04:19 PM.
    בברכה
    זאב שפיר
    מנהל פורום נס ציונה

לא רשום
    אורח

ירושלים 22 נס ציונה

באיזה שעה הבריכה עירונית נפתחת ?

+ תגובה לנושא

הרשאות פרסום

• באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים