‏אחרי שעלה עם מכבי שעריים ליגה ופרש, בשבוע שעבר החליט החלוץ עידו יוסף לעשות קאמבק וללבוש שוב את מדי הקבוצה. מוסא בין חיים פתח ברגל ימין את קריירת האימון עם ניצחון 2:0 ‏על קרית גת. העיר-ערים מאת נריה ג'רפי.
‏ליגה א' דרום מראה לנו בכל שבוע עד כמה היא צמודה ומותחת, כשמצב הקבוצות בצמרת נזיל ומשתנה משבוע לשבוע. לאחר רצף של שלושה הפסדים, ובמשחקו הראשון של מוסא בן חיים על הקווים, םכבי שעריים ניצחה את קרית גת בתוצאה 2:0 ‏משני שערים בדקות הסיום של אדר נגר ועוז ברנדווין. בזכות הניצחון הקבוצה עלתה למקום השישי בטבלה, כשרק שתי נקודות מפרידות בינה לבין עירוני בת ים, שממוקמת בראש הטבלה. מה שהעיב על הניצחון הוא הכרטיס האדום שספג בר פרלון (שרק חזר מהשעיה), כשזוהי הפעם החמישית ברציפות שבה שעריים מסיימת את משחקיה בעשרה שחקנים.
‏מוסא בן חיים, מאמן מכבי שעריים: "זה כיף גדול, תענוג. כל השבוע התכוננו למשחק בשביל לעצור את רצף ההפסדים והתכוננו טוב לקראת קרית גת. אני חושב שעשינו את זה על הצד הטוב ביותר. השחקנים עשו עבודה מצוינת וכל הקרדיט מגיע להם".
‏המאמן גם התייחס לאדום שספג בד פדלון ואמר: "זה מאכזב. דיברתי על הנושא הזה ומדובר בחוסר ריכוז. אני לא יודע איך לקרוא לזה כבר. הבחור הזה מצוין למערכת ונותן את הנשמה עבור הקבוצה, אבל הוא עשה טעות ונצטרך לשבת, לדבר איתו ולהסביר לו. אני מקווה שזה לא יקרה יותר".
‏בתוך כך, מי שצפוי לשוב לחוד ההתקפה של הקבוצה הוא עידו יוסף, שכבר פרש ‏מכדורגל בסיום העונה שעברה.
‏עידו, מה גרם לך לחזור מהפרישה? "העניינים האישיים שהיו לי הסתדרו, וגם הרבה לחץ מהנהלת המועדון ומהקהל גרמו לי לחזור. גם מוסא, שלא הרפה ממני מהרגע שמינו אותו למאמן, השפיע על ההחלטה, כי מוסא ‏הוא כמו אח גדול בשבילי. אני אשמח לעזור לו ולמכבי שעריים. הכדורגל היה חסר לי".
‏החלטת לשוב ולשחק למרות שהכדורגל פוגע לך בבריאות?
‏"יש לי בעיות רפואיות שאני סוחב איתי בעקבות התאונה שעברתי ואני מתמודד איתן. באיזשהו שלב התייאשתי מלהילחם עם הגוף שלי. כשחסר הכדורגל מביאים כוחות להתמודד גם עם הדברים האלה".
‏החלטת על קאמבק דווקא בזמן שהקבוצה לא בשיא היכולת. "למכבי שעריים יש חלוץ מצוין וקוראים לו מתי אברהם. הוא בטוח לא הבעיה של מכבי שעריים. אני לא רוצה לעביר ביקורת על הקבוצה. זה לא מתאים ואני לא חבר הנהלה. אני יכול לומר לך מה אני מצפה שיהיה מהיום כי מה שהיה עד היום זה לא ענייני. הביאו אותי לתת עוד כוח לקבוצה, ואולי חלק מזה זה גם העניין של ההזדהות עם הקהל כי רוב שחקני הבית שהיו בעונה שעברה לא נמצאים. חוץ מברק ורד ורועי סבג אין אף אחד. זה כנראה מה שחסר. מעבר לזה אני גם חוזר לקבוצה במטרה לתרום לה בפן ההתקפי".