איך לבחור נטורופת?

חלק זה נועד לדון בסוגים השונים של נטורופתים. הם נועדו להקל עליך בבחירת נטורופת.

אנו יכולים להגדיר שלוש קטגוריות של נטורופתים:

נטורופתים קיימים כבר זמן רב, אך לאט אבל בטוח השתלטו עליהם רופאים ובתי ספר TCM. בעתיד, נטורופתים יעבדו לצד לקוחותיהם, ויסייעו להם לשמור על בריאות ואיכות חיים.

כאשר בוחרים נטורופת, צריך להקפיד על מספר היבטים. יש לקחת בחשבון את ההסמכה המדעית של הנטורופת, כישוריו, הכשרתו וניסיונו.

יש ביקוש עצום לנטורופתים בעולם. הסיבה לכך היא שאנשים צריכים אותם כדי לעזור להם להחלים ממחלות ופציעות שונות. הם יכולים לשמש כדי לעזור עם בעיות בריאותיות קלות, מחלות כרוניות ואפילו סרטן.

נטורופת או רופא נטורופתי הוא רופא העוסק ברפואה אלטרנטיבית. רפואה אלטרנטיבית כוללת שימוש בצמחי מרפא, טיפולים הומאופתיים, דיקור, טיפול כירופרקטי, מדיטציה ושיטות ריפוי נוספות.

מאמר זה נועד לעזור לקוראים למצוא את הנטורופת המתאים באזורם ובמדינתם ולבחור את הנטורופת המתאים לצרכיהם.

נטורופתים הם מקור מתפתח של מידע וייעוץ עבור צרכנים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות כאחד. הם מספקים רמה גבוהה של ריפוי מותאם אישית וחינוך על תזונה, צמחי מרפא וטיפולים טבעיים. נטורופתים יכולים לעזור למשתמשים לנווט את דרכם במערכת הבריאות ולספק להם ייעוץ מותאם אישית על טיפולים בני העידן החדש כגון נטורופתיה.

ישנם יתרונות רבים של בחירת נטורופת

על פני רופא המשפחה או אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות:

נטורופתים, שעוצבו במודל של מומחה לתזונה, יכולים לחנך את המשתמשים לגבי כל סוגי התזונה. הם משתמשים במידע מבוסס מדע כדי לעזור להם לשלוט במשקל, למנוע מחלות, להעלות

יש אנשים שבוחרים בנטורופתים מכיוון שהם יודעים שיש להם את ההבנה הטובה ביותר של הביולוגיה האנושית. הם גם מאמינים שיותר יעיל לטפל במחלה מהשורש שלה ולא להתמודד איתה רק לאחר שהמחלה כבר התפתחה.

אבל איך מוצאים נטורופתים? זה לא קל. יהיה עליך לפנות לרופאים או לבתי חולים מקומיים ולשאול אותם על הניסיון שלהם עם נטורופתים. וגם, מחקר מקוון – אתרי בריאות מקוונים, פורומים קהילתיים מקוונים, קבוצות עזרה עצמית ומגזינים כמו "מגזין בריאות טבעית".

לא הרבה אנשים שמעו על נטורופת

אבל הם הופכים ידועים בכל העולם. הם יכולים לסייע בטיפול במגוון רחב של בעיות בריאות ומחלות. בחלק זה, ברצוני להציג בפניכם כמה מהנטורופתים הללו.

לא כל הנטורופתים זהים. יכולים להיות הבדלים רבים ביניהם. כדי לבחור אחד, עליך לשקול את הדברים הבאים:

– נטורופתים המתמחים בהומאופתיה או ברפואה אלטרנטיבית

– נטורופתים המתמקדים בטיפול אישי ובריאות

– נטורופתים הנותנים את שירותיהם במרפאות פרטיות ובבתי חולים

עוד מאמרים בתחום הבריאות:

מחפשים נטורופת שיוכל לעזור לכם בבעיות הבריאות שלכם?

תניח את דעתך בנחת.

בחרנו רשימה מעוררת השראה של נטורופתים הפועלים כיום בארצות הברית. הם אנשים המתמחים בהיבטים שונים של שירותי בריאות, כולל טיפול רפואי מונע, תזונה ואורח חיים, ואבחון רפואי.

אלו הם כמה מהרופאים המעניינים ביותר בתחום זה. כולם מסוגלים לעזור לאנשים ללא כל סוג של הכשרה רשמית או תארים רפואיים.

נטורופתים הם חלק ממערכת הבריאות, והם ממלאים תפקיד חשוב במקצוע הרפואה. הם מספקים תמיכה לחולים ולבני משפחותיהם על ידי סיוע להם בקבלת בחירות לגבי טיפול ומניעה.

נטורופת יכול להיות בחירה טובה עבור הצרכנים שכן הוא יעזור להם להבין את האפשרויות העומדות לרשותם בבעיות בריאות שונות. נטורופתים מציעים ייעוץ הן ברפואה הקונבנציונלית והן ברפואה האלטרנטיבית וכן בנושאי תזונה, שינויים באורח החיים וניהול מתחים.

לבדוק:

בפוסט זה אנו רואים את הנטורופת כאדם שיכול לאבחן ולטפל במחלות באמצעות שילוב של ידע מדעי ושיטות מסורתיות. שימוש בטיפולים יעילים הוא חלק חשוב ברפואה הנטורופתית כיום.

יש לנו רופא משלנו. היא בחלקה רופאה ובחלקה מטפלת, ולכן היא עוסקת בשני התחומים – רופא וטיפול. היא משתמשת בסוגים רבים של טיפולים כדי לטפל במטופלים שלה. ישנם סוגים שונים של תרופות לסוגים שונים של מחלות.
ישנם יתרונות רבים של בחירת נטורופת

 נטורופת משתמש בצמחי מרפא

תרופות טבעיות, דיקור סיני וכו', על מנת לטפל במטופלים בדרכים שונות וייחודיות זו מזו. חלק מהמטופלים מבקשים ממנה טיפול בעיקר בגלל שסבלו ממחלה שלא ניתן לרפא בבית או בגלל שלא רצו לחזור לעבודה לאחר שעבדו במשך שנים

נטורופתים הם חלק מתעשיית הבריאות. הם קיימים הרבה מאוד זמן ויש להם ידע שניתן להשתמש בו כדי לעזור למטופלים. תפקידם של הנטורופתים משתנה ותפקידם הפך מסובך ומורכב יותר. במקביל, גובר הביקוש לנטורופתים לספק שירותי ייעוץ רפואי ולהמליץ על תרופות וטיפולים מתאימים למטופלים ובני משפחותיהם.

חלק זה ייתן מבוא כיצד אנשים יכולים לבחור להיות נטורופתים או לא. המדור ידון גם כיצד המשרה עשויה להשתנות בעתיד על ידי מתן מידע על שינויים אפשריים בהיקף העיסוק, תפקידם של שיטות עבודה כגון רפואה אינטגרטיבית (שנותנת מענה הן לרפואה המערבית המסורתית והן לרפואה האלטרנטיבית) וכן יספק מידע על ההיקף לפיתוח אפליקציות לנייד

מאז ימי היפוקרטס, נטורופתים ידועים בכוחות הריפוי שלהם. אמנם זה נכון שהידע בנטורופתיה גדל עם השנים, אבל זה עדיין נכון שרופאים נטורופתיים (NPs) אינם מיומנים בטיפול במחלות כמו רופאים או אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות. חסר להם קצת ידע רפואי וכמה מיומנויות בסיסיות בתחום.

המיומנות המקצועית החשובה ביותר הנדרשת לנטורופת היא להכיר ולהבין את הרפואה הטבעית ואת האינטראקציה שלה עם גוף האדם. זה אומר שהם צריכים לדעת ולהבין:

ניווט בכתבה
אולי יעניין אותך לקרוא עוד על
תשתיות תת קרקעיות
כללי
תשתיות תת קרקעיות 

תשתית תת קרקעית, הנקראת גם מבנים תת קרקעיים, מורכבת ממגוון מתקנים הנמצאים מתחת לפני הקרקע. אלה כוללים שירותים ציבוריים, מבני מסחר ומגורים, מתקני תחבורה כגון

קרדיולוג ילדים בצפון
בריאות
קרדיולוג ילדים בצפון

קרדיולוג ישתמש בסטטוסקופ כדי להקשיב ללב. לאחר מכן, הוא  עשוי להזמין אקו לב כדי לבחון את זרימת הדם דרך הלב. הם עשויים גם לבקש בדיקות

שדה דב
כללי
שדה דב

פרויקט שדה דב נחשב לאחד הפרויקטים המעניינים ביותר העתידים להתרחש בעיר תל אביב יפו. מדובר על מקום המאפשר לאנשים לשדרג את איכות החיים שלהם ולאפשר

קייטרינג בשרי כשר
אירועים
קייטרינג בשרי כשר

שירותי קייטרינג כשר הם מסעדות העומדות בסטנדרטים המחמירים של הכשרות (הלכות הכשרות) של היהדות. בדרך כלל הם ידועים במתן שכר הוגן, מזון בריא ובטיחות במטבחים

מנועים מייבוא נחשבים לאופציה איכותית
כללי
מנועים מייבוא

המנוע שלכם שבק חיים ואתם מתלבטים לגבי רכישת מנוע חדש? אחת הדרכים היא לרכוש מנועים מייבוא. כל הפרטים החשובים- בכתבה הבאה. למה מנועים מייבוא נחשבים

צביעת כבישים
כללי
מציאת חברת צביעת כבישים מקצועית

תהליך מציאת חברת צביעת כבישים מקצועית הוא פשוט יחסית. כדי למצוא את החברה הטובה ביותר עבורך, תוכל לבצע את השלבים הבאים: 1) חפש ביקורות של