קורס מנהלי רשת 

העידן הדיגיטלי והטכנולוגיה המפותחת המלווה אותו כבשו את המגזר הפרטי ועוד יותר את המגזר העסקי. פעולות פשוטות שביצענו בעבר באופן פיזי כמו הליכה לבנק אוו קניות בסופרמרקט אנחנו מבצעים מהבית בלחיצת כפתור ברשת האינטרנט.  במגזר העסקי זה הרבה יותר בולט ומשמעותי, כל עסק שרוצה להתקדם ולהתפתח משתמש ברשת ובאמצעים הטכנולוגיים שיסייעו לו לפתח את החברה.

 במרכז ההכשרה קרנליוס זיהו את הצורך של החברות והארגונים באנשי מקצוע שיסייעו בכל מה שקשור בניהול ובתחזוקה שוטפת של הרשתות העסקיות ופתחו קורס מנהלי רשת שבו הם מכשירים את הלומדים להיות הטובים ביותר בתחום.

ואכן, אין מוסד לימודי שיכול להתחרות במרכז ההכשרה של קרנליוס. במרכז שמים דגש מיוחד על היישום של חומר הנלמד ומתרגלים את הלומדים בעבודה מעשית ופרקטית. יתר על כן, זו מרכז ההכשרה היחיד המעניק לבוגרי הקורס שלוש תעודות גמר בין לאומיות המוכרות בישראל ובעולם כולו.  

 קורס מנהלי רשת – מבט מהיר על התפקיד ועל הקורס

רשת מחשבים היא רשת אשר מחברת בין מחשבים שונים ומאפשרת להם להיות בקשר אחד עם השני. לרשת המחשבים יש שימושים רבים. באמצעותה אפשר לאחסן קבצים משותפים ולאפשר לכל מי שמורשה לקבל גישה למידע המאוחסן ברשת, להדפיס מסמכים מכל מחשב המחובר אל הרשת, לאפשר עבודה משותפת על קבצים שונים, להזרים קבצי מדיה, קול ואודיו בין המחשבים השונים ולהבטיח גיבוי ואבטחה של כל המידע הנמצא על המחשבים. 

התפקיד של מנהל רשת הוא להתקין בחברה מערכות תקשורת, לתמוך במערכת המחשוב, לבצע מעקב וניתור, לתחזק את הרשת באופן יום יומי, לטפל בתקלות תקשורת, להתקין באופן פיזי ציוד מחשבים, לטפל בהגדרות ובהרשאות של הציוד ועוד. כאשר מנהל הרשת אחראי גם על אבטחת המידע מתווספים לו תפקידים מאתגרים נוספים כמו התקנת חומות אש וירטואליות, הטמעת פתרונות הגנה ובמידת הצורך גם תחקור ובדיקה של מתקפות על הרשת.
 קורס מנהלי רשת – מבט מהיר

התפקיד של מנהל רשת

הוא תפקיד קריטי וחיוני בכל בית עסק, בכל חברה ובכל ארגון. ללא מנהל רשת מקצועי בית העסק או הארגון עלולים להיות חשופים לתקלות שיפגעו בפעילות השוטפת ולא אחת גם ישביתו את העבודה. 

קורס מנהלי רשת הפך להיות קורס פופולארי בשנים האחרונות מתוך הבנה שכל חברה חייבת להחזיק איש מקצוע שידע "לעשות סדר" בכל מה שקשור למערכת המחשבים בארגון. 

הקורס מתאים לכל מי שמחפש מקצוע מבוקש, מעניין ומתגמל. הקורס מתאים שיש לו רקע בסיסי במחשבים ובשפה האנגלית. בוגרי קרנליוס מועסקים בחברות ובארגונים מובילים כמו חברות היי טק, חברות אינטרנט, חברות בענף התעשייה ועוד. תלמידים רבים התחילו את הדרך המקצועית בקורס ניהול רשתות והמשיכו ללמוד בקורסים מתקדמים והם מחזיקים בתפקידי מפתח בעולם הסייבר. 

מנהלי רשת חייבים להיות אנשים מקצועיים, אך במקביל עליהם להיות גם בעלי יחסי אנוש טובים מאחר והם נמצאים בתקשורת יום יומית עם עובדי הארגון. 

 

ניווט בכתבה
אולי יעניין אותך לקרוא עוד על
תשתיות תת קרקעיות
כללי
תשתיות תת קרקעיות 

תשתית תת קרקעית, הנקראת גם מבנים תת קרקעיים, מורכבת ממגוון מתקנים הנמצאים מתחת לפני הקרקע. אלה כוללים שירותים ציבוריים, מבני מסחר ומגורים, מתקני תחבורה כגון

קרדיולוג ילדים בצפון
בריאות
קרדיולוג ילדים בצפון

קרדיולוג ישתמש בסטטוסקופ כדי להקשיב ללב. לאחר מכן, הוא  עשוי להזמין אקו לב כדי לבחון את זרימת הדם דרך הלב. הם עשויים גם לבקש בדיקות

שדה דב
כללי
שדה דב

פרויקט שדה דב נחשב לאחד הפרויקטים המעניינים ביותר העתידים להתרחש בעיר תל אביב יפו. מדובר על מקום המאפשר לאנשים לשדרג את איכות החיים שלהם ולאפשר

קייטרינג בשרי כשר
אירועים
קייטרינג בשרי כשר

שירותי קייטרינג כשר הם מסעדות העומדות בסטנדרטים המחמירים של הכשרות (הלכות הכשרות) של היהדות. בדרך כלל הם ידועים במתן שכר הוגן, מזון בריא ובטיחות במטבחים

מנועים מייבוא נחשבים לאופציה איכותית
כללי
מנועים מייבוא

המנוע שלכם שבק חיים ואתם מתלבטים לגבי רכישת מנוע חדש? אחת הדרכים היא לרכוש מנועים מייבוא. כל הפרטים החשובים- בכתבה הבאה. למה מנועים מייבוא נחשבים

צביעת כבישים
כללי
מציאת חברת צביעת כבישים מקצועית

תהליך מציאת חברת צביעת כבישים מקצועית הוא פשוט יחסית. כדי למצוא את החברה הטובה ביותר עבורך, תוכל לבצע את השלבים הבאים: 1) חפש ביקורות של